Sosyal medyada paylaşılan ve bir bebeğin şiddete maruz kaldığı video tepki çekti. Sosyal medya kullanıcıları, #MuhammedAliKurtarın etiketi ile yaptıkları paylaşımlarla, annesi tarafından şiddete m...

Sosyal medyada paylaşılan ve bir bebeğin şiddete maruz kaldığı video tepki çekti. Sosyal medya kullanıcıları, #MuhammedAliKurtarın etiketi ile yaptıkları paylaşımlarla, annesi tarafından şiddete maruz kaldığı belirtilen bebeğin bulunması çağrısında bulundu.

Çocuğa yönelik şiddet haberlerine bir yenisi eklendi. Sosyal medyada paylaşılan ve isminin Muhammed Ali olduğu belirtilen bebeğin, annesinin şiddetine maruz kaldığı belirtildi.Kısa sürede binlerce Twitter kullanıcısı tarafından #MuhammedAliKurtarın etiketi ile paylaşılan videoda, birinin bebeği üst üste darp ettiği görülüyor. Bebeğin ağlamasını umursamayan kişinin, bebeğe defalarda vurduğu görülüyor.

"MUHAMMED ALİ'Yİ KURTARIN"

Sosyal medya kullanıcıları, bebeğin annesi tarafından şiddete maruz kaldığını belirtirken, yetkililere gereken adımların atılması çağrısı yaptı.