Şiddet gören kadına yardım eden yurttaş yaralandı

İzmit'te Yücel Kaya isimli bir yurttaş, erkek arkadaşı tarafından şiddet gören bir kadına yardım ederken kesici alet ile yaralandı. Kaya tedaviye alınırken, olaydan sonra sevgilisine ve yurttaşa ş...

TOPLUMSAL CİNSİYET 27.08.2020 - 19:48 27.08.2020 - 19:48 Dokuz8 Haber

İzmit'te Yücel Kaya isimli bir yurttaş, erkek arkadaşı tarafından şiddet gören bir kadına yardım ederken kesici alet ile yaralandı. Kaya tedaviye alınırken, olaydan sonra sevgilisine ve yurttaşa şiddet uygulayan erkek gözaltına alındı.

İzmit'te Yücel Kaya isimli yurttaş, erkek arkadaşı K.D.'nin darp ettiği B.Ç.'ye yardım etmek isterken kesici alet ile yaralandı. Kaya tedaviye alınırken, olaydan sonra kaçan şüpheli K.D. gözaltına alındı. Olay, İzmit sahil kenarında dün gece yarısı saatlerinde meydana geldi. Bir kadının erkek arkadaşı tarafından şiddete uğradığını gören Yücel Kaya, koşup ayırmaya çalıştı. Kadının erkek arkadaşı K.D., Kaya'yı 2 kez kesici alet ile yaralandı. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, Yücel Kaya’yı ambulansla Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Burada hemen ameliyata alınan Kaya, hayati tehlikeyi atlatırken, olay sonrası kaçan K.D. polisin takibi sonucu gözaltına alındı.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@