Pişirme ve ısıtma işlemlerinde kullanılan set üstü ocak modelleri mutfaklarda insanların yaşamlarını kolaylaştırmaktadır. Pratik ve kolay kullanım sağlayan set üstü ocak modelleri farklı fonksiyonel özellikler ile üretilerek kullanıcının beğenisine sunulmaktadır. Ürünlerde ki özellikler yemekleri daha çabuk pişirmeyi sağlarken daha uzun ömürlü kullanım da sağlamaktadır. Kaliteli ürünler bir araya getirilerek türetilen set üstü ocaklar gazlı ve elektrikli olarak da çalışmaktadır.

Set Üstü Ocak Çeşitleri

Konut Sigortası Teminatları Nelerdir? Konut Sigortası Teminatları Nelerdir?

Geniş bir ürün seçeneği sunan set üstü ocak modelleri farklı tasarım ve renk ve ölçü alternatif seçenekleri de mevcuttur. Son derece estetik ve şık bir görünüme sahip olacak şekilde farklı modellerde set üstü ocak çeşitleri üretilmektedir. Kullanıcılar kendi ihtiyaç ve zevkine yönelik olacak şekilde bu seçeneklerden birini seçerek keyifli bir kullanım sağlayabilir.

Set üstü ocak modelleri güvenli bir kullanım sağlarken ateş seviyesi de ayarlanabilmektedir. Set üstü ocak cam, beyaz set üstü emaye, siyah ve İnox set üstü ocak ve tek ve çok gözlü set üstü ocak modelleri bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve farklı model ve renk seçeneği için https://www.kumtel.com/set-üstü-ocak sitesine göz atabilirsiniz.