Şenliğe katılan minikler, canlı müzik eşliğinde dans ederek enerjilerini attılar. Müzik ritimleriyle coşan çocuklar, dans pistinde arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli vakit geçirdi. Şenliğin bir diğer keyifli etkinliği ise palyaço gösterileriydi. Renkli kostümleri ve komik hareketleriyle çocukları güldüren palyaçolar, miniklerin ilgi odağı oldu.

Yüz boyama etkinliği de şenliğin en çok ilgi gören aktivitelerinden biri oldu. Çocuklar, yüzlerine yapılan birbirinden güzel ve renkli desenlerle kendilerini adeta birer masal kahramanı gibi hissettiler. Çeşitli hayvan figürleri ve çiçek motifleri, çocukların yüzlerinde parladı.

Şehzadeler Belediyesi yetkilileri, kreş çocuklarının sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirtti. Veliler ise çocuklarının mutlu ve eğlenceli bir gün geçirmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Fatih Kreşi'nde düzenlenen çocuk şenliği, miniklerin yüzlerinde bıraktığı gülümsemelerle sona erdi. Etkinlik, çocukların sosyalleşmesine ve yeni arkadaşlıklar kurmasına da olanak tanıdı. Şehzadeler Belediyesi'nin bu tür organizasyonları, aileler tarafından da büyük takdir topladı.