Video paylaşımları engellendiği için, fake hesaplardan twitler paylaşan suç örgütü lideri Sedat Peker, Deli Çavuş hesabından üzerinde 5 kişinin olduğu bir kapağı Bakara Suresi’nden yaptığı alıntıyla paylaştı. Kapakta Mehmet Ağar, Doğu Perinçek, İnan Kıraç, Levent Göktaş ve Ethem Sancak yer alıyor.

Sedat Peker Deli Çavuş hesabından yeni bir paylaşım yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Onur Şener'in ailesine taziye telefonu Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Onur Şener'in ailesine taziye telefonu

Peker, Mehmet Ağar, Doğu Perinçek, Ethem Sancak, İnan Kıraç ve Levent Göktaş’ın fotoğraflarının yer aldığı bir görüntüyü Bakara Suresi'nde yer alan "Şüphesiz ki biz onları ibret olsun diye yarattık" sözleriyle paylaştı.  

Mehmet Ağar’ın Emniyet’ten kendisini FETÖ ile ilişkilendirebilmek için belge istediğini iddia eden Sedat Peker, tweetinde şu ifadelere yer verdi:

"çakma doğu senin elamanlar, seni düştüğün rezil durumdan kurtarmak için debelendikçe batıyorlar. Ergenekon sanığı Av. Levent Temiz senin danışmanın değil mi? Bu olaylar başlayınca “bende salondaydım Sedat PEKER böyle birşey demedi” diyor. Senin namusun yok mu? Senin şerefin ok mu? Senin onurun yok mu? (tabiki yok) Eğer bir parçada olsa var diyorsan beni yalanla. Benim danışmanım böyle birşey demedi de. Beni yalanlayanların sonunu biliyorsun değil mi? Direk kiprit kutusuna sokarım. Hadi adamsan beni yalanla. Bak uyumuyorum bekliyorum.

derin memet (orjinalinde hafif olan) çakma doğu (çin malı) gazetesinde ve televizyonun da haber yapsın diye, emniyetteki dostlarını arayıp fetö ile beni ilişkilendirebilmek için belge istiyormuşsun! Görünen o ki sen yine kaşınıyorsun.( Bilirsin pis kaşırım)"