Sedat Peker, Deli Çavuş hesabından bugün yaptığı açıklamada eski bir dost olarak AKP'yi uyardığını söyledi ve "birkaç radikal manyağın haricinde" kararın kimseyi mutlu etmediğini açıkladı.

Guterres: Dünya iklim krizi nedeniyle “ölüm kalım mücadelesi” veriyor Guterres: Dünya iklim krizi nedeniyle “ölüm kalım mücadelesi” veriyor

Peker'in açıklamaları şöyle:

"Ulan arkadaş, nasıl bir kahpe döneme denk geldik, vallahi anlamıyorum. Garip gureba iş bulmak için devlete müracaat eder. Bunların atadığı müdürler, o gariplerden cinsel olarak faydalanır. İnsanlar çocuklarını Kuran öğrensin diye Kuran Kurslarına gönderir.

Orda dahoca olduğunu söyleyen şerefsizler, ufacık erkek çocuklarından cinsel olarak faydalanır. Atadıkları Aile Bakanı, “bir kereden bir şey olmaz”der. Atadıkları Adalet Bakanı ise, “küçüklerin rızası varsa sorun yok”der. Fakat herkesin ağzında da Hz. Ömer’in adaletini anlatan sözler var. 5-6 yaşlarında bir çocuğu olan anne ise özür dilediği halde, yakışıksız sözlerinden dolayı cezaevine girer. Hani Hz. Ömer’in adaleti? Şarkıcı @gulsen  olayı ile gündemi değiştirdik diye siz kendinizi kandırın. Nereye elinizi atsanız her yer kuruyacak.

Eski bir dostunuz olan şahsımın sözlerine inanın. Şarkıcı @gulsen  konusunda, birkaç radikal manyağın haricinde, yapılanlardan hiç kimse mutlu değil. Eskiden olsa, bu olaydan çok kar ederdiniz. Ancak söyledim ya, bu yapılan zulümler arşa ulaştı.

Bu olaydan bile halkın büyük çoğunluğunun nefretini kazandınız. Sizi bir tek Yüce Allah kurtarabilir. Ancak son zamanlardaki gelişmelerin tamamı gösteriyor ki, Yüce Allah sizin üstünüzden elini çekti. Garip gurebanın, fakir fukaranın kısacası tüm mazlumların göz yaşlarına YENİLECEKSİNİZ…"