Şanlıurfa’da Halil Gültekin ve İsa Tokdemir isimli yurttaşlar serinlemek için girdikleri sulama kanalında akıntıya kapılarak kayboldu. Arama çalışmaları sürüyor.

Kılıçdaroğlu: Türkiye tarihinin en büyük borsa manipülasyonlarına şahit oluyoruz Kılıçdaroğlu: Türkiye tarihinin en büyük borsa manipülasyonlarına şahit oluyoruz

Olay dün akşam saatlerinde Şanlıurfa’nın Karaali Mahallesinden geçen sulama kanalında meydana geldi. Halil Gültekin ve İsa Tokdemir adlı iki yurttaş serinlemek için girdikleri sulama kanalında akıntıya kapılarak gözden kayboldu. Durumu fark eden çevredekilerin haber vermesiyle olay yerine geçen jandarma önlem alarak, sualtı dalgıç polislerine haber verdi. Bölgeye giden dalgıçlar, kanal içerisinde ve çevresinde arama çalışması başlattı. Ancak havanın kararması sonucu çalışmayı bıraktı. Sabah erken saatlerinde tekrar bölgeye geçen ekipler, kanal boyunda yeniden arama çalışmalarına başlarken, vatandaşlarda kanal boyunca araç ve yayan olarak arama çalışmalarına destek verdiler. Ekiplerin arama çalışması devam ediyor.