Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, her hafta perşembe günleri yurttaşlarla bir araya geldiği ‘Halk Günü’ toplantılarında, 2022 yılı içerisinde bin 500'ü aşkın yurttaşı dinledi.

Başkan Elif Köse, yıl boyunca Safranbolulularla temaslarını sürdürdü. Yoğun çalışma temposundan fırsat buldukça yurttaşla bir araya gelmekten, onları ziyaret ederek sohbet etmekten, dertleşmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan Köse, “Amacımız, halkımızın en iyi hizmeti alarak hayatlarını en güzel şekilde idame ettirebilmeleri. Tüm ekip arkadaşlarımla birlikte tüm çalışmalarımız da bu yönde” dedi.

AKP’ye yüzde 75 oy çıkan köy, hizmet alamadıkları gerekçesiyle partiden istifaya hazırlanıyor AKP’ye yüzde 75 oy çıkan köy, hizmet alamadıkları gerekçesiyle partiden istifaya hazırlanıyor

Halk günü toplantılarının da bu yönde oldukça verimli geçtiğini belirten Köse, "Vatandaşlarımız bizlere taleplerini, isteklerini söylüyor. Talebin durumuna ve aciliyetine göre ilgili müdürlüğümüzü derhal devreye alıyoruz. Çözüm noktasında da mutlaka geri dönüş sağlıyoruz. Ben, değerli hemşerilerime, gösterdikleri ilgi ve verdikleri desteklerden ötürü teşekkür ediyorum. 2023 yılında da halkımızla yan yana olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.