Sadık Albayrak'tan açıklama: "Erdoğan'ın yanında durmaktan vazgeçmeyeceğiz"

AKP'den istifa ettiği iddialarını yalanlayan Berat Albayrak'ın babası Sadık Albayrak, “Bir dava partisi olan AK Parti’nin ve her daim ‘Nur-u Aynım’ dediğim muhterem Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında...

GÜNDEM 12.11.2020 - 00:24 12.11.2020 - 00:24

AKP'den istifa ettiği iddialarını yalanlayan Berat Albayrak'ın babası Sadık Albayrak, “Bir dava partisi olan AK Parti’nin ve her daim ‘Nur-u Aynım’ dediğim muhterem Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında bütün bir aile olarak dimdik durmaktan vazgeçmemiz mümkün değildir” açıklamasında bulundu.

Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden ayrılan Berat Albayrak'ın babası gazeteci Sadık Albayrak, AKP'den istifa ettiği iddialarına yanıt verdi.Yeni Akit'e açıklama yapan Sadık Albayrak hakkındaki iddialara tepki göstererek, “Son günlerde ailem ve çocuklarım hakkında en alçak iftira ve karalamalara tevessül edilmektedir. Bu vicdandan, izandan, insaftan yoksun bir vaziyettir” ifadelerini kullandı.

"FİTNE HABERLERİ ÜRETENLERİN HEVESLERİ KURSAKLARINDA KALACAKTIR"

AKP'nin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olmaktan vazgeçmeyeceklerini söyleyen Albayrak, "Bir dava partisi olan AK Parti’nin ve her daim ‘Nur-u Aynım’ dediğim muhterem Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında, 'ölümüne ölümüne' duygusuyla, bütün bir aile olarak dim dik durmaktan bir an dahi vazgeçmemiz mümkün değildir" diye konuştu."Emperyal güçlerin ve yerli uzantılarının, başta FETÖ olmak üzere bütün millet düşmanlarının karşısında elimizde ‘Selahaddin’in kılıcı’ alnımız ak, başımız dik dağ gibi durmaya devam edeceğiz" diyen Sadık Albayrak, "Masa başında sahte fitne haberleri üretenlerin hevesleri kursaklarında kalacaktır" açıklamasında bulundu.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST