Putin'in videosu YouTube'den kaldırıldı

Rusya Devlet Başkanı Putin'in ulusa sesleniş konuşması yanlışlıkla YouTube'den kaldırıldı.Google, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in

DÜNYA 14.04.2020 - 13:37 14.04.2020 - 13:37 Dokuz8 Haber

Rusya Devlet Başkanı Putin'in ulusa sesleniş konuşması yanlışlıkla YouTube'den kaldırıldı.

Google, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in koronavirüs nedeniyle yaptığı ilk ulusal sesleniş konuşmasının Rus NTV televizyonunun YouTube hesabında yanlışlıkla engellendiğini savundu.

GOOGLE: VİDEOLAR YENİDEN YÜKLENDİ

Aydınlık'ın haberine göre Google’dan yapılan açıklamada, “Sınırlı kaynaklar sebebiyle hatalı karar verildi” ifadesine yer verilirken videonun yeniden açıldığı kaydedildi. Daha önce Rus NTV televizyonu, YouTube hesabında 25 Mart’ta yayınlanan ve 2 milyondan fazla izleme toplayan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in ulusa sesleniş konuşmasının videosunun engellendiğini duyurmuştu. YouTube, geçen Cumartesi günü de RT televizyonunun hesabında, Moskova Bölgesi’nin Kommunarka kentinde bulunan ve ‘koronavirüs hastanesi’ olarak bilinen 40 no’lu hastanenin başhekimi Denis Protsenko’nun açıklamasını içeren videoyu da kaldırmıştı. Videonun yanlışlıkla kaldırıldığını açıklayan Google, bu videonun da yeniden yüklendiğini duyurmuştu.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@