Pınar Gültekin'in failine destek için sayfa açanlar hakkında suç duyurusunda bulunuldu

Pınar Gültekin'i katleden Cemal Metin Avcı'ya destek için sosyal medyada "Cemal Metin Avcı Yalnız Değildir" başlığıyla sayfa açanlar hakkında suç duyurusunda bulunuldu.Muğla’nın Ula ilçesind...

TOPLUMSAL CİNSİYET 24.07.2020 - 17:49 24.07.2020 - 17:49

Pınar Gültekin'i katleden Cemal Metin Avcı'ya destek için sosyal medyada "Cemal Metin Avcı Yalnız Değildir" başlığıyla sayfa açanlar hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

Muğla’nın Ula ilçesinde kaybolduktan 5 gün sonra cansız bedeni ormanlık alanda bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in cinayet failine destek için sosyal medyada sayfa açanlar hakkında suç duyurusunda bulunuldu.Fail Avcı için sosyal medyada "Cemal Metin Avcı Yalnız Değildir" başlığıyla sayfa açıldı. CHP Muğla İl Kadın Kolları, hesabı açanlar hakkında soruşturma açılması için Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.AA'nın aktardığı habere göre, yapılan yazılı açıklamada, suçlu kadar suçu övenlerin de hatalı olduğu vurgulandı.CHP İl Kadın Kolları olarak katledilen Pınar Gültekin’in derin üzüntüsü içerisinde olduklarının belirtildiği açıklamada, "Bu vahşi cinayeti meşrulaştıran, suçu ve suçluyu öven paylaşımları görmek canımızı çok ama çok yakmıştır. Biz bu durumu asla kabul etmiyoruz" ifadelerine yer verildi.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@