Sedat Peker’in gündeme getirdiği Bodrum'daki Paramount Hotel ve Sezgin Baran Korkmaz ile ilgili iddialar üzerine yeni bir gelişme yaşandı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in gündeme getirdiği Bodrum'daki Paramount Hotel ve Sezgin Baran Korkmaz ile ilgili iddialar üzerine yeni bir gelişme yaşandı.

"DEVLETİN TANKIYLA GİRDİ" İDDİASI

Zanka TV'de Ferit Atay’a konuşan Paramount Hotel'in ilk sahibi olan Atilla Uras'ın kızı Victoria Yasemin Uras, Özbek asıllı Botır Rakhimov’un otele 'çöktüğünü' söylemişti. Öte yandan Uras, EKBA Holding’in sahibi Cihan Ekşioğlu’nun, otele devletin tankıyla girdiğini ileri sürmüştü.

Gözden kaçırmayın

CHP'nin 'Milletin Sesi' mitingine yüz binler katıldı: "Haramilerin saltanatı yıkılıyor" CHP'nin 'Milletin Sesi' mitingine yüz binler katıldı: "Haramilerin saltanatı yıkılıyor"

TÜM EŞYALARA HACİZ

Victoria Yasemin Uras’ın Paramount Hotel ile ilgili davası sürerken, mahkemeden dikkat çeken bir karar çıktı. Ve Paramount Otel’deki tüm eşyalara haciz konuldu. 

32.7 MİLYON LİRALIK TEMİNAT

Gazeteci Bahadır Öztürk’ün paylaştığı bilgilere göre, Sezgin Baran Korkmaz’a ait olan sorumlu şirket Unico Sigorta da bunun üzerine 32.7 milyon liralık teminatı mahkemeye yatırdı.