Tüm Türkiye'yi etkisi altına alacağı hazırlanan ve İstanbul için "1987 kışı gibi olacak" uyarıları yapılan kar yağışı öncesinde İstanbul İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu'nun kararı açıklandı.

İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada olumsuz hava koşulları nedeniyle; bütün eğitim kurumlarında eğitim faaliyetlerine 14 Mart Pazartesi gününe kadar ara verilmesine karar verildi.

Gözden kaçırmayın

Marmaris Ekolojik Mücadele Komitesi'nden Kaftancıoğlu'na destek Marmaris Ekolojik Mücadele Komitesi'nden Kaftancıoğlu'na destek

Bugün itibariyle tüm Türkiye'yi etkisi altına alacağı hazırlanan ve İstanbul için "1987 kışı gibi olacak" uyarıları yapılan kar yağışı öncesinde İstanbul İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu'nun tedbir kararları açıklandı.

YARIN İDARİ İZİNLİ OLACAKLAR

İstanbul Valiliği "Kurumlarımızca zorunlu hizmetlerin yürütülmesi için asgari seviyede personel bulundurulması kaydıyla; güvenlik, sağlık ve ulaşım hizmetleri dışında memur, işçi ve diğer personelin 10 Mart 2022 Perşembe günü idari izinli sayılmalarına karar verilmiştir" denildi. valilik aciklama