Meclis toplantısında 11 gündem maddesi görüşüldü. Görüşülen gündem maddelerinden ‘Kayıp ve Buluntu Eşya Uygulama Yönetmelik Taslağı’ ile ilgili komisyon raporu oybirliği ile kabul edildi. Geri kalan 10 gündem maddesi ise ilgili komisyonlara gönderildi.

TEKSTİL ATÖLYESİ KURULDU 

Gündem maddelerine geçilmeden önce Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin tekstil atölyesi kurduğunu duyurdu. Meclis üyelerine, bu atölyede üretilen ürünleri gösteren Kurt, tekstil atölyesinde hem belediye personelinin giysilerini hem de belediyenin ihtiyacı olan diğer materyallerin üretilmeye başlandığını söyledi. Kurt, “Bundan sonra iş elbiselerini kendimiz üreteceğiz. En çok ihtiyacımız olan bayrağın da üretimine başladık. Çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

Eskişehir'de CHP'lilerin AK Parti seçim standı görevlisine saldırdığı iddiası Eskişehir'de CHP'lilerin AK Parti seçim standı görevlisine saldırdığı iddiası

Toplantıda, meclis üyelerine atölyede üretilen mendil ve fularlar hediye edildi. Odunpazarı Belediyesi’nin bir sonraki meclis toplantısının 6 Şubat 2023 Pazartesi günü saat 17.00’de yapılmasına karar verildi.