Nihat Hatipoğlu'nun asistanından açıklama: "Önümüzdeki günlerde bir test daha yapılacak"

İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu'nun koronavirüse yakalandığına yönelik iddialara ilişkin açıklama yapan asistanı, "Nihat Hoca'nın ciğerlerinde bir sorun vardı. Önümüzdeki günlerde bir test daha yapılac...

GÜNDEM 25.08.2020 - 12:54 25.08.2020 - 12:54

İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu'nun koronavirüse yakalandığına yönelik iddialara ilişkin açıklama yapan asistanı, "Nihat Hoca'nın ciğerlerinde bir sorun vardı. Önümüzdeki günlerde bir test daha yapılacak" ifadelerini kullandı.

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü ve ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu ile ilgili sosyal medyada koronavirüs olduğuna dair iddialar ortaya atıldı. İddialar ardından Nihat Hatipoğlu'nun resmi Facebook hesabından yapılan paylaşımda “Dostlar rahatsızım. Tedavi devam ediyor. Özel dua istiyorum bu akşam” ve “Ya şafi Hocamız tedavi görüyor. Duanızı rica ediyoruz” açıklamasına yer yerildi.

"NİHAT HOCA'NIN TESTİ NEGATİF ÇIKTI"

Hatipoğlu'nun asistanı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Nihat Hoca'nın ciğerlerinde bir sorun vardı. Korona şüphesiyle test yapıldı. Yapılan testte Nihat Hoca'nın testi negatif çıktı. Kendisi şuanda evinde. Önümüzdeki günlerde bir test daha yapılacak. Kendisi sevenlerinin duasını bekliyor" ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST