Nihat Hatipoğlu: Benim hastalığıma sevinenler, din düşmanlığı sizi bu kadar mı zavallı yaptı?

Nihat Hatipoğlu, koronavirüse yakalanmasının ardından "din düşmanlığı" üzerinden hastalığına sevinen bir grup olduğunu öne sürdü ve "Benim hastalığıma sevinenler, din düşmanlığı sizi bu kadar mı z...

GÜNDEM 28.08.2020 - 11:55 28.08.2020 - 11:55

Nihat Hatipoğlu, koronavirüse yakalanmasının ardından "din düşmanlığı" üzerinden hastalığına sevinen bir grup olduğunu öne sürdü ve "Benim hastalığıma sevinenler, din düşmanlığı sizi bu kadar mı zavallı yaptı?" diye yazdı.

Nihat Hatipoğlu, koronavirüse yakalanmasının ardından "din düşmanlığı" üzerinden hastalığına sevinen bir grup olduğunu öne sürdü ve "Benim hastalığıma sevinenler, din düşmanlığı sizi bu kadar mı zavallı yaptı?" diye yazdı.Hatipoğlu, yaşadıklarını anlattığı bugünkü köşe yazısında şunları yazdı:"Hastalığımıza sevinen ve sevinç narası atacak kadar vicdansızlaşan gruba gelince. Ne sandınız. Biz öleceğiz siz yaşayacak mısınız? Düşmanının hastalığına, üzüntüsüne sevinmeyi bilmeyen bir kültürümüz vardı. Savaş sahnesinde yaralıları tedavi ettik. Benim rahatsızlığıma sevinenler. Ben Rabbe gitmekten hiç endişe etmedim. Günün birinde icabet edeceğim. Din düşmanlığı, İslam'dan nefret sizi bu kadar mı kör, zavallı, sefih ve müptezel etti. Yazık. Kaldığımız yerden inşallah daha gayretle devam edeceğiz. Rabbin istediği yere kadar."

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST