Netflix'in şubat takvimi resmi olarak açıklandı. Şubat’ın ilk günü Rick and Morty’le başlayan program “You” 4.sezon birinci kısım ve yerli "İyi Adamın 10 Günü" gibi yapımlarla devam edecek. Şubat programının son gün yapımı olarak Formula 1: Drive to Survive: 5. Sezon yer alacak.

Rick and Morty: 6. Sezon

1 Şubat

Rick ve torunu Morty'nin alternatif dünyalara yaptığı yolculukları konu alan Rick and Morty, yeni bölümleriyle geri dönüyor.

Gunther'ın Serveti

1 Şubat

Öykü, kendine ait bir vakfı olan köpek Gunther ve onun tarikat benzeri bir toplulukla birlikte lüks bir yaşam süren eksantrik bakıcısını merkezine alıyor.

Detective Conan: The Culprit Hanzawa

1 Şubat

Detective Conan'ı tiye alan bu dizide karaltı olarak resmedilen gizemli bir şüpheli, bir cinayet işlemek amacıyla suç batağındaki Beika şehrine taşınır.

Denizlerin Kızı

3 Şubat

Avustralyalı bir genç kız, tek başına yelkenle dünyayı dolaşan en genç kişi olma hayalinin peşinden giderken korkularıyla yüzleşir

Bill Russel: Efsane

8 Şubat

Bu biyografik belgeselde, sivil haklar mücadelesinin simge ismi ve NBA'in en çok şampiyonluk kazanan oyuncusu Bill Russell'ın sahada ve saha dışındaki mirası anlatılıyor.

You: 4. Sezon 1. Kısım

9 Şubat

Londra'da yeni bir başlangıç yapan Joe, geçmişe sünger çekip iyi biri olmak ister. Ancak yeni bir takıntının pençesine düşer.

Babam Bir Ödül Avcısı

9 Şubat

Galaksiler arası ödül avcılığı yapan bir babanın, iki çocuğu yanlışlıkla onunla uzaya gelip asıl işini öğrenince babalık görevlerine yenileri eklenir.

Meşhur Hayalet Ernest

10 Şubat

Yeni evlerinde Ernest adlı bir hayalete rastlayan Kevin ve ailesi, sosyal medyada ünlü olur ama Kevin, Ernest'ın geçmişini araştırmasına yardım edince CIA'in hedefi hâline gelirler.

İyi Adamın 10 Günü

10 Şubat

İyi bir adam olarak bilinen Sadık, insan kaçakçıları ve katillerin dünyasında adalet ararken iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır. Aksiyon dolu üçlemenin ilk filmi.

Your Place or Mine

10 Şubat

Çok yakın arkadaş ve tamamen zıt karakterler olan Debbie ve Peter, bir haftalığına evlerini değiştirir ve birbirlerinin hayatına yakından bakmaları, bir aşkın kapılarını aralar.

Re/Member

14 Şubat

Bir cinayetin işlendiği zaman döngüsünde sıkışıp kalan altı liseli, kimliği belirsiz bir cesedin parçalarını bularak bu lanetten kurtulmaya ve yeni bir güne uyanmaya çalışır.

Red Rose

15 Şubat

Bir grup genç, tehlikeli taleplerde bulunan bir uygulamayı indirir ve ölümcül sonuçlar doğuran bu talepler nedeniyle kâbus gibi bir yaz geçirir.

Lidia Poet'in Hukuk Mücadelesi

15 Şubat

İtalya'nın ilk kadın avukatı Lidia Poët'in gerçek hikâyesinden esinlenen dizide, avukatlık yapmaktan men edilen bir kadın, mahkeme kararına karşı mücadele etmeye hazırlanır.

Afrika Kraliçeleri: Njinga

15 Şubat

Canlandırmaları belgeselle harmanlayan dizi, aile içi ihanet ve siyasi rakiplerle boğuşan Angola kraliçesi Njinga'nın yükselişini ve hükümdarlığını anlatıyor.

The Upshaws: 3. Kısım

16 Şubat

Başarı için çabalamaya devam eden Upshaw ailesi, dirençlerini ve ilişkilerini sınayacak bir dizi engelle karşılaşır.

Üçüzler

22 Şubat

Birbirine tıpatıp benzeyen üçüz kardeşlerden biri olduğunu keşfeden bir dedektif, geçmişine ilişkin gerçeği ortaya çıkarmak için bir maceraya atılır.

Murdaugh Cinayetleri: Güney Carolina'da Bir Skandal

22 Şubat

Yaşanan trajediler, Güney Carolina'da yaşayan birbirine sıkı sıkıya bağlı bir topluluğu derinden sarsar ve topluluğun en güçlü ailesinin sırlarını açığa çıkarır.

2022’ye ‘İz Bırakanlar’ ödüllerini aldı: dokuz8HABER'e özel ödül 2022’ye ‘İz Bırakanlar’ ödüllerini aldı: dokuz8HABER'e özel ödül

Başıboş

22 Şubat

Bir kadının titizlikle kurduğu ayrıcalıklı hayatı, yaşadığı şirin banliyö kasabasına iki yabancının çıkagelmesiyle altüst olur.

Outer Banks: 3. Sezon

23 Şubat

Yoksullar olarak bilinen arkadaş grubu, bir kayıp şehri arayan tehlikeli bir rakibin zoruyla Karayipler ve ötesinde yeni maceralara atılıyor.

En İyi Arkadaşım Lay Lay: 2. Sezon

23 Şubat

Lay Lay ve Sadie, tekrar bir araya gelir. Sırları hâlâ güvendedir ama uygulamadaki sorunlar, şamatalı lise ortamı ve hayat dersleri gibi deneyimlerle başa çıkmaları gerekir.

Acayipgiller: 2. Sezon

24 Şubat

Daha fazla laf kalabalığı, sönük fikirler ve okul maskaralıklarıyla geri dönen James, Max ve Echo, Arizona'nın Dirt kasabasını yeniden felakete sürükler.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?

24 Şubat

Otellerde kalarak kaçak bir hayat süren gizemli bir anne ile kızı, karşılarına çıkan tehditlerle baş ederken geçmişlerinin üzerindeki sır perdesi yavaş yavaş aralanır.

Formula 1: Drive to Survive: 5. Sezon

24 Şubat

Formula 1'in kıyasıya rekabetle dolu her sezonunda pilotlar, yöneticiler ve takım sahipleri, hayatı hem pistte hem de pist dışında hızlı yaşıyor.