Müşterisine saldıran taksicinin belgesi iptal edildi

İstanbul'da müşterisine saldıran taksicinin yolcu taşıma belgesi süresiz olarak iptal edildi. Taksicinin saldırdığı müşterisinin ise şarkıcı İbrahim Erkal’ın kardeşi Abdullah Erkal olduğu ortaya ç...

TOPLUM & YAŞAM 15.07.2020 - 10:13 15.07.2020 - 10:13

İstanbul'da müşterisine saldıran taksicinin yolcu taşıma belgesi süresiz olarak iptal edildi. Taksicinin saldırdığı müşterisinin ise şarkıcı İbrahim Erkal’ın kardeşi Abdullah Erkal olduğu ortaya çıktı.

Ataşehir Esatpaşa Mahallesi’nde geçtiğimiz Cumartesi günü saat 22.00 sıralarında meydana gelen olayda, 34 TCM 82 plakalı taksinin sürücüsü Metin D, alkol aldığı iddia edilen bir müşteriyi araca almış, sokağa geldiklerinde ise müşteri ile taksici arasında bir süre sonra ücreti nedeniyle sözlü tartışma çıkmıştı.T24'ün haberine göre tartışmanın büyümesi üzerine taksici Metin D, iddiaya göre kendisine küfür ve hakaret eden müşterisine 2 yumruk atarak yere sermişti. Kavganın ardından taksici olay yerinden ayrılmış yaşananlar ise cep telefonu kamerasına yansımıştı.

GÖRÜNTÜLERİN ORTAYA ÇIKMASI İLE HAKKINDA İNCELEME BAŞLATILDI

Olayın ardından görüntülerin medyaya yansıması sonrası inceleme başlatan Toplu Taşıma Hizmetleri Müdürlüğü şoför Metin D. hakkında işlem yaparak Toplu Taşıma Aracı Kullanım Belgesi’ni (TUDES) süresiz iptal etti.

TARAFLAR BİRBİRİNDEN ŞİKAYETÇİ OLMADI

Olayla alakalı darp edilen alkollü müşterinin ise geçtiğimiz 11 Mayıs 2017’de vefat eden şarkıcı İbrahim Erkal’ın kardeşi şarkıcı Abdullah Erkal olduğu ortaya çıktı. Tarafların birbirinden şikayetçi olmadığı da öğrenildi.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@