Metroda bıçakla kadına saldıran erkek yakalandı

Kadıköy-Tavşantepe metrosunda dün akşam saatlerinde bıçakla bir kadını tehdit eden ve etrafa küfürler savuran fail yakalandı.

GÜNDEM 25.11.2021 - 09:54 25.11.2021 - 10:09

İstanbul'da bulunan Kadıköy- Tavşantepe metrosunda tren Bostancı durağında beklediği sırada, elinde bıçak taşıyan bir erkek etrafa küfürler ve tehditler savurarak bir kadının üzerine yürüdü. Daha sonra trenden inen ancak küfürler ederek tekrar trene binen saldırgan, elindeki bıçağı kadına doğru sallayarak tehditler savurdu.

Saldırgan indikten sonra kapıları kapanan tren hareket etti. Yaşananlar trende bulunan diğer yolcular tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Videoda tehdit edilen kadının "Bıçağını bırak" dediği duyuldu.

FAİL YAKALANDI

Edinilen bilgiye göre polis ekiplerinin çevrede yaptığı çalışmalar sonucu sosyal medyada yayınlanan görüntülerdeki saldırganın E.Y.(32) olduğu tespit edildi. Yapılan çalışma sonucu saldırgan saat 02.30 sıralarında yakalanarak gözaltına alındı. E.Y.'nin yapılan incelemesinde 20 suç kaydının olduğu anlaşıldı. E.Y.'nin emniyetteki işlemleri sürüyor. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Kadıköy-Tavşantepe metro içerisinde bir kadın şahsı bıçakla tehdit ederek hakaretlerde bulunan şahıs yakalanmıştır" denildi. 

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST