Merkezefendi Belediyesi tarafından hayata geçirilen Merkezefendi Halk Ekmek, 14 noktada hizmet vermeye devam ediyor. Açıldığı günden bu yana sabah saat 07.00’den itibaren vatandaşlara hizmet veren büfeler, Ramazan ayı boyunca 14.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet verecek. Merkezefendi Halk Ekmek, Ramazan ayında da 3 TL’den satılmaya devam edecek.

“HEMŞEHRİLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmaya devam ettiklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Ekonomik şartların zorlaştığı bu dönemde hemşehrilerimizi yalnız bırakmıyor, yüklerini hafifletmeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıl Eylül ayında hayata geçirdiğimiz Merkezefendi Halk Ekmek’in, Ramazan ayında da hemşehrilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmesi adına çalışma saatlerinde güncelleme yaptık. Büfelerimizdeki ekmeklerimiz aynı fiyat, aynı kalite ve aynı sıcaklık ile hemşehrilerimizin sofralarına ulaşmaya devam edecek” diye konuştu.

Denizli'de etkili olan sağanakta bazı ev ve iş yerlerini su bastı Denizli'de etkili olan sağanakta bazı ev ve iş yerlerini su bastı

Merkezefendi Halk Ekmek, 14 noktada hizmet vermeye devam ediyor.