Merkezefendi Belediyesi, yerinde tespit çalışmalarıyla bebek bezi ve bebek maması ihtiyacı olan ailelerin yanında oluyor. Çalışma kapsamında 2 yaşına kadar bebeği olan, gelir durumu dezavantajlı ailelere bebek bezi ve maması, belirli periyotlarla ekipler tarafından teslim ediliyor. 

Sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten Başkan Doğan, “Son zamanlarda vatandaşlarımızın yaşadığı geçim sıkıntısı sebebiyle bebek bezi ve bebek maması taleplerinin oldukça arttığı bu günlerde bizler de ailelere destek olmayı sürdürüyoruz. 0-2 yaş arası bebeği olan dezavantajlı ailelerin bebek bezi ve bebek maması ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İlçemizde yaşayan tüm çocukları anne şefkati ile destekliyoruz. Her zaman dezavantajlı çocukların ve ailelerin yanındayız. Onların mutlu olması için elimizden gelen desteğe devam edeceğiz” dedi. 

Şanlıurfa'da altyapı çalışmasında bulunan havan mermisi imha edildi Şanlıurfa'da altyapı çalışmasında bulunan havan mermisi imha edildi