Menderes Belediyesi’nce hayata geçirilen “Bir Çocuk Da Sen Giydir” projesiyle ilçede bayramlık kıyafeti olmayan çocuk kalmayacak.

Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi ilçede ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına, bayramlık kıyafet hediye ediyor.

Önceliklerinin sosyal belediyecilik anlayışı olduğunu vurgulayan Başkan Mustafa Kayalar, bayramda hiçbir çocuğun mağdur olmamasını amaçladıklarını belirterek, şunları söyledi:

“Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı ekip arkadaşlarım ihtiyaç sahibi ailelerimizin talepleri doğrultusunda ailelerimize, anlaşmalı olduğumuz mağazalarda alışveriş yapabilecekleri bir kupon veriyor. Ailelerimiz bu kuponlarla çocuklarına gönüllerinden geçen bayramlık kıyafetleri alarak çocuklarını mutlu ediyorlar. Biz de buna vesile olduğumuz için ayrıca mutlu oluyoruz.”

Başkan Kayalar, destek olmak isteyen vatandaşlara da şu çağrıda bulundu:

Yelkenler Bursa İznik'te yarışıyor Yelkenler Bursa İznik'te yarışıyor

“Bayramda ihtiyaç sahibi ailelerimize yardımcı olmak isteyen duyarlı vatandaşlarımız belediyemizle iletişime geçebilirler. Gelin bu bayramda Menderes’teki tüm çocuklarımızı hep birlikte mutlu edelim.”

İyi bir bayram geçirmenin herkesin hakkı olduğunu söyleyen Başkan Kayalar, tüm Menderesliler'e iyi bayramlar diledi.