Maske kuralını yok sayarak nikah kıyan AKP'li belediye başkanı koronavirüse yakalandı

Konya'da maske kuralını yok sayarak nikah kıyan AKP'li Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, koronavirüse yakalandığını duyurdu.Konya'nın Ilgın ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Yalçın Ertaş,...

TOPLUM & YAŞAM 20.10.2020 - 12:56 20.10.2020 - 12:56 Dokuz8 Haber

Konya'da maske kuralını yok sayarak nikah kıyan AKP'li Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, koronavirüse yakalandığını duyurdu.

Konya'nın Ilgın ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, koronavirüse (Covid-19) yakalandığını duyurdu. Ertaş'ın dün muhtarlar günü programına katıldığı ve 2 gün önce katıldığı bir nikah töreninde de maske takmadığı ortaya çıktı.

14 GÜN KARANTİNADA

Konuya ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Ertaş “Eklem ağrıları şikâyetiyle Ilgın Devlet Hastanesine başvurdum. Burada yapılan (Covid-19) test sonucum pozitif çıkmıştır. Sağlık durumum gayet iyi durumdadır. Çevreme zararım olmaması adına 14 gün süreyle karantinada olup kendimi izole edeceğim. Dualarınızı beklerim” dedi.

MASKE TAKMADAN GÖREVİNİ YAPTI

Ertaş'ın dün, Ilgın Kaymakamı Aytekin Yılmaz, protokol üyeleri ve ilçe muhtarlarıyla birlikte gerçekleştirilen muhtarlar günü programına katıldığı öğrenildi.  Öte yandan Ertaş'ın 2 gün önce katıldığı bir nikah töreninde ise damat ve gelin ile birlikte maske takmadığı ortaya çıktı. Nikah törenine ait fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Ertaş, şu notu düştü; “Değerli dava arkadaşlarım Mariye Başkanımız ve İbrahim bey’in oğlu Ramazan Semih Teke kardeşimizin nikah akitlerini gerçekleştirdik. Çiftimize ve ailelerimize sağlıklı huzurlu ve mutlu bir ömür diliyorum. Rabbim hayırlı eylesin inşallah.”

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@