Marmaris Belediyesi, hizmet sınırları içerisinde yer alan 25 mahallede yaşayan ve muhtarlar tarafından dar gelirli oldukları tespit edilen 2 bin 500 aileye gıda paketi dağıtmaya başladı. Gıda paketleri, Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü tarafından ihtiyaç sahiplerinin evlerine götürülüyor. 

Belediye, Huzurevi Derneği iş birliği ve yardımsever yurttaşların desteğiyle sürdürdüğü yemek dağıtımı geleneğini ise bu yıl da bozmadı. Yemek kaplarıyla birlikte huzurevi bahçesine konuşlandırılan ikram aracına gelen yurttaşlara, iftardan 2 saat önce üç çeşit yemek dağıtılıyor. Bayrama kadar günlük 500 kişilik yemek dağıtılması planlanıyor. 

Bodrum'da 2 kişinin otomobilde silahla vurularak öldürülmesiyle ilgili 2 zanlı adliyeye sevk edildi Bodrum'da 2 kişinin otomobilde silahla vurularak öldürülmesiyle ilgili 2 zanlı adliyeye sevk edildi

Ramazanın ruhuna uygun olarak yurttaşların yanında olacaklarını söyleyen Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Ramazan dayanışmadır, paylaşmaktır. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz ramazan ayında da her zaman ve her alanda dayanışmaya, birlik olmaya devam edeceğiz” dedi.