Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş, Muğla'daki yangınla 10 gündür mücadele eden Ankara İtfaiyesi'nden Emre Çivi ve ailesinin yerine canlı yayına katılarak isteme merasimini gerçekleştirdi.

Türkiye'de başlayan orman yangınlarının ardından pek çok farklı ilden itfaiye ekipleri desteğe gitti. Ankara İtfaiyesi'nden Emre Çivi de yaklaşık 10 gündür Muğla'da yangınla mücadele eden çok sayıda insandan biri oldu.

Emre Çivi'nin yangınla mücadelede olduğu günlerde gerçekleşen isteme töreninde kendisi ve ailesi yerine kızı Yavaş istedi. Çivi'nin sosyal medyada paylaştığı görüntüler çok sayıda beğeni aldı. 

Görüntüleri paylaşan Çivi, "Ben Ankara İtfaiyesinden Emre Çivi. 10 gündür Muğla ilimizdeki orman yangınlarına müdahale için bölgede çalışıyorum. Biz sahada çalışmamızı yaparken benim ve ailem adına canlı yayına katılarak isteme merasimimi gerçekleştiren Sayın @mansuryavas06  Başkanımızın ellerinden öperim" ifadesini kullandı. 

Gözden kaçırmayın

Kılıçdaroğlu: Parayı gönderen Bilal Erdoğan, alan Esra Albayrak Kılıçdaroğlu: Parayı gönderen Bilal Erdoğan, alan Esra Albayrak

Mansur Yavaş ise paylaşımı alıntılayarak, "Gözlerinden öperim Emre. Fedakarlıklarınız için size çok minnettarım. Sana ve Ferhan kızıma bir ömür mutluluklar dilerim. Allah tamamına erdirsin" diye yazdı.