Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na destek amacıyla Saraçhane’de düzenlenen “Millet İradesine Sahip Çıkıyor” mitingine katıldı. Başkan Gerenli, "Burada mahkum olan Ekrem İmamoğlu değil, halkın iradesini hiçe sayanlardır" diye konuştu.

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na destek olmak için İstanbul Saraçhane’ye gitti. Altılı masa liderleriyle birlikte Türkiye’nin dört bir yanından belediye başkanlarının da hazır bulunduğu mitingde yüz binlerce yurttaş, mahkemenin Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yönelik aldığı kararı protesto etti.

“MAHKUM OLAN, HALKI KARŞISINA ALANLAR”

Seyhan kırsalını kalkındırmayı amaçlayan inovatif çözümler masaya yatırıldı Seyhan kırsalını kalkındırmayı amaçlayan inovatif çözümler masaya yatırıldı

Başkan Gerenli, halk iradesine karşı çıkanların kaybetmeye mahkum olduğunu vurgulayarak, “Burada mahkum olan Ekrem İmamoğlu değil, halkın iradesini hiçe sayanlardır. Demokrasi ve adalet için mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz” dedi.