Kultaş'ı katleden erkek: Eski sevgilime benzettim

Geçtiğimiz günlerde Manisa'da bir akaryakıt istasyonunda telefonla konuştuğu sırada bir kişinin pompalı tüfekli saldırısına uğrayan ve hayatını kaybeden Ceren Kultaş'ın bir firari tarafından öldür...

TOPLUMSAL CİNSİYET 26.05.2020 - 08:39 26.05.2020 - 08:39 Dokuz8 Haber

Geçtiğimiz günlerde Manisa'da bir akaryakıt istasyonunda telefonla konuştuğu sırada bir kişinin pompalı tüfekli saldırısına uğrayan ve hayatını kaybeden Ceren Kultaş'ın bir firari tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

Manisa'da pompalı tüfekle öldürülen Ceren Kultaş, bir firari tarafından eski sevgilisine benzediği gerekçesiyle öldürülmüş.

"ESKİ SEVGİLİME BENZETTİM"

Geçtiğimiz günlerde Manisa'da meydana gelen kadın cinayetinin ardından yine bir firari çıktı. Manisa'nın Salihli ilçesi Taytan Mahallesi'nde arkadaşıyla birlikte benzin istasyonuna gelen Ceren Kultaş, istasyona elinde pompalı tüfekle gelen Şükrü Ş. adlı firari tarafından öldürülmüştü. Saldırının ardından Kultaş olay yerinde hayatını kaybederken, Şükrü Ş., bölgeye yakın bir fabrikada saklanmış. Düzenlenen operasyonla gözaltına alınan Şükrü Ş., karakoldaki ifadesinde Kultaş'ı kendisinden ayrılan eski sevgilisine benzettiğini iddia etti.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@