Koronavirüsten korunmak için ormana yerleşti, zehirlenerek öldü

Rusya’da koronavirüs salgınına (Covid-19) yakalanmamak için ormanda yaşamaya başlayan bir kişi, yediği zehirli bitki nedeniyle hayatını kaybetti.Independent Türkçe'nin haberine göre; sosyal...

GÜNDEM 12.04.2020 - 17:30 12.04.2020 - 17:30

Rusya’da koronavirüs salgınına (Covid-19) yakalanmamak için ormanda yaşamaya başlayan bir kişi, yediği zehirli bitki nedeniyle hayatını kaybetti.

Independent Türkçe'nin haberine göre; sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Norkov, koronavirüs ile alakalı gelişmelerden rahatsız olduğu için şehri terk ederek ormanda bir çadırda yaşayacağını duyurdu. Bisikletiyle Mısır’dan Singapur’a dünyanın birçok ülkesini gezen Rus gezgin Aleksandr Norkov, bu kararı iki hafta önce aldı.

ZEHİRLİ VE ZEHİRSİZ BİTKİYİ KARIŞTIRDI

Norkov’un eşi Larisssa, kendisinden bir süre haber alamayınca bölgeye giden ekipler, Norkov’un cesedine rastladı. Rus medyasına konuşan Larissa, eşinin kendisine attığı son mesajda yasemin yaprağı pişireceğini ve bunu yiyeceğini söylediğini aktardı. Larissa, bu mesajdan sonra eşiyle bağlantısını kaybettiğini ifade etti. Larissa, eşi Aleksandr Norkov’un zehirli ve zehirsiz bitkiyi karıştırdığını ve bu yüzden hayatını kaybettiğini belirtti.

RUSYA'DA 130 KİŞİ VİRÜS NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ

Şu ana kadar 15 bin 770 Covid-19 vakasının görüldüğü Rusya’da virüs nedeniyle 130 kişi hayatını kaybetti.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@