Koronavirüs tedbirlerini eleştiren kaymakamlık çalışanına soruşturma

Gebze Kaymakamlığı, yeni koronavirüs tedbirlerini eleştiren bir paylaşım yapan kaymakamlık görevlisi İpek Çulha hakkında idari soruşturma başlattı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafınd...

GÜNDEM 20.11.2020 - 00:10 20.11.2020 - 00:10

Gebze Kaymakamlığı, yeni koronavirüs tedbirlerini eleştiren bir paylaşım yapan kaymakamlık görevlisi İpek Çulha hakkında idari soruşturma başlattı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçen günlerde açıklanan yeni koronavirüs (Covid-19) tedbirlerine ilişkin eleştirel bir paylaşımda bulunan Gebze Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İpek Çulha hakkında soruşturma başlatıldı.Çulha hakkında idari soruşturma başlattığını duyuran Gebze Kaymakamlığı, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:"İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Döndü İpek Çulha tarafından 17/11/2020 Salı günü sosyal medya uygulaması olan WhatsApp Durum üzerinden yaptığı bir paylaşım nedeniyle 18-19/11/2020 günü paylaşımın konusu hakkında internet haber kanallarında çıkan haberler ile ilgili olarak; Kaymakamlığımızca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Döndü İpek Çulha hakkında gerekli idari inceleme başlatılmıştır. Kamuoyuna duyurulur."

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST