Konyaaltı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri yılbaşı öncesi, restoran ve alkol satışı yapan işletmelere yönelik denetim yaptı. 

Zabıta Müdürlüğü ekipleri yılbaşı öncesi kafe, bar, restoran ve alkol satışı yapılan işletmelere yönelik denetimlerini sıklaştırdı. Yurttaşların daha güvenli şekilde alışveriş yapabilmeleri için denetimlerini sürdüren ekipler, iş yerlerinin genel temizliği, gıdaların son tüketim tarihleri, hijyen durumu, iş yeri açma ve çalışma ruhsatları gibi unsurlarda denetim yaptı. 

İlçelilerin sağlığı ve huzurunun öncelikleri arasında olduğunu söyleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, bazı işletmelerin yılbaşı dolayısıyla özel olarak önemli olduğunu söyledi. Yurttaşların yılbaşı dolayısıyla yapacakları alışverişlerinde sıkıntı yaşamamalarını amaçladıklarını belirten Başkan Esen, “Yaptığımız denetimlerde işletme sahiplerinden, sorumlulukları konusunda daha dikkatli ve titiz olmalarını rica ediyoruz. Bütün vatandaşlarımıza sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir yıl geçirmelerini diliyorum” dedi.

Konyaaltı Belediye Spor kadın hentbol takımı, Tekirdağ karşısında kazandı Konyaaltı Belediye Spor kadın hentbol takımı, Tekirdağ karşısında kazandı