CHP Lideri ve Millett İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda hayvan severelri gülümsetti.

Bayrampaşa'da inşaat sahasına bitişik binada kayma meydana geldi Bayrampaşa'da inşaat sahasına bitişik binada kayma meydana geldi

Kılıçdaroğlu, CHP'nin kedisi Şero  ile çektirdiği fotoğrafta "İktidara gelince yaş mamayı lüks olmaktan çıkaracağım" notunu düştü.

Kılıçdaroğlu'nun mesajı şöyle:

"CHP Genel Merkezi’nde emektarımız Şero ile bir araya geldik. 2005 yılında dünyaya gelen Şero’yu halkımız ‘sosyal demokrat kedi’ olarak tanıdı. Bilirsiniz, kediler mekanı sahiplenir. Ve bir kedinin gözünde her şey kediye aittir. Burayı da en çok sahiplenen Şero’dur. Kapılar ona hep açıktır. Malum kediler kapalı kapıları sevmez. O istediği yere girer çıkar; sonsuz bir seyahat özgürlüğüne sahiptir. İstediği yerde dolaşır, istediği yerde dinlenir, istediği yerde uzanır. Canı ne isterse onu yapar. Bazen TV’de yanımızda boy gösterir, bazen toplantımızı böler. Hep de dikkatleri üzerine çeker.

Kediler zaten bilge canlılar. Şero da artık gel git, bir siyaset erbabına dönüştü. Bugün de ona son çalışmalarımızı anlattım. Şero’ya bugün bir de söz verdim. İktidara gelince yaş mamayı lüks olmaktan çıkaracağım. Yolda beraber yürüdüklerimizi, herkesi, gencini yaşlısını kedisini çiçeğini böceğini yürekten seveceğiz. Çünkü şefkat erdemdir."