CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Bay bay Kemal” sözüne, Organize İşler filminin “Hani bir şarkı vardı; ‘Bay bay hepiniz’” repliğiyle yanıt verdi. Repliği içeren bir videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Kılıçdaroğlu, “Ey beşli çeteler, hani bir şarkı vardı” dedi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, dünkü grup toplantısını, “Seçimin ertesi günü çetelerin telefonu acı acı çalacak. Açtıklarında bir ses duyacaklar: Ben Kemal, geliyorum” sözleriyle bitirmişti.

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan da bugünkü grup toplantısında, Kılıçdaroğlu’na hitaben, “Madem ‘Bay Kemal’ ifadesini sevdi, öyleyse kendisine bundan sonra kullanabileceği yeni sloganını da vereyim: Bay bay Kemal” demişti.

Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın bu sözlerine, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yanıt verdi.

“HANİ BİR ŞARKI VARDI; ‘BAY BAY HEPİNİZ’”

Seçim2023 | AKP'li Yavuz: "Listeler teslim edilinceye kadar birçok ihtimal mümkün" Seçim2023 | AKP'li Yavuz: "Listeler teslim edilinceye kadar birçok ihtimal mümkün"

Erdoğan’ın grup konuşmasındaki sözlerini içeren sosyal medya paylaşımını alıntılayan Kılıçdaroğlu, “Ey beşli çeteler, hani bir şarkı vardı...” diyerek Organize İşler filminden bir sahneyi içeren video paylaştı.

Videoda, Yılmaz Erdoğan’ın canlandırdığı Asım Noyan karakterinin “Rahat rahat son sözlerini söylesinler, sıkma çocukları” sözleri ile karşısındaki oyuncunun “Hani bir şarkı vardı; ‘Bay bay hepiniz’” repliğine yer verildi.

Screenshot_2-6