Kılıçdaroğlu: Getir sandığı Erdoğan

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Amerikan televizyon kanalı CBS’e yaptığı açıklamaları eleştirdi.

GÜNDEM 28.09.2021 - 23:41 28.09.2021 - 23:49

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Amerikan televizyon kanalı CBS’e yaptığı açıklamaları eleştirerek, “Bu onurlu ülkeyi daha fazla aşağılamadan, getir sandığı Erdoğan” dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Amerikan televizyon kanalı CBS’e yaptığı açıklamaları sosyal medya hesabından eleştirdi.

Kılıçdaroğlu’nun paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Çıkıp Amerikan medyasında, ABD’ye güzellemeler yapıyorsun, ülkemizi aşağılamaktan hiç utanmıyorsun! Verdiğin röportajda ‘Amerika bir Türkiye değil, çok güçlü bir ülke.’ demişsin, bu nasıl bir laftır Erdoğan! Ama aldın ödülünü, Biden G20'de seni birkaç dakika kabul edecekmiş. Halkımız artık gerçekleri görüyor, sen de sandıkta göreceksin. Seninle birlikte, yıllardır oluşturduğun algıları da tarihe gömeceğiz! Bu onurlu ülkeyi daha fazla aşağılamadan, getir sandığı Erdoğan! #HemenSeçim”

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@