Yapımı devam eden otopark inşaatının 45 metrekarelik alanında meydana gelen çökmenin herhangi bir malzeme eksikliği veya malzeme kalitesi ile ilgili olmadığını belirten Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Ali Ünal, gerekli inceleme, test ve düzeltmeler yapıldıktan sonra da çalışmaların devam edeceğini söyledi.

Manisa'da çıkan orman yangını söndürüldü Manisa'da çıkan orman yangını söndürüldü

TOKİ YETKİLİLERİMİZ VE BAĞIMSIZ DENETÇİLERİMİZİ İŞİN BAŞINDADIR…

Ali Ünal açıklamasında, TOKİ ile yüksek standartlarda çalışmaların sürdüğünü kaydederek, "Bu işi TOKİ ile birlikte yapmaktan da gurur duyuyoruz. Yaşadığımız deprem fekaletinde TOKİ binalarımızın ne denli sağlam olduğunu da tüm kamuoyu ile birlikte gururla takip ettik. Burada eksikliğin olmadığını altını çizerek belirtmek isteriz" dedi.

SİYASİ ALGI YARATILMAMALIDIR…

Durumun malzeme kalitesi veya eksikliği nedeniyle yaşanmış bir durum olmadığını vurgulayan Ünal, belediyenin firma yetkilileri ve bağımsız denetçilerin görevleri başında çalışmaları titizlik ile yürüttüğünü belirterek, Yeni Cumhuriyet Meydanı Projesi’nin tamamlandığında, Keşan’ın çehresini değiştireceğini ve otopark problemini çözeceğini sözlerine ekledi.