Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ile semt merkezi kursiyerleri, Kibar Belediye Hizmet Kompleksi'nde buluşarak yeni yılı kutladı.

İzmir'de Mübadelenin 100'ncü yılında "Koridor" açıldı İzmir'de Mübadelenin 100'ncü yılında "Koridor" açıldı

Başkan Selvitopu ve Belediye'nin semt merkezlerindeki kurslara katılan kadınlar, yeni yıl eğlencesinde bir araya geldi. Kibar Belediye Hizmet Kompleksi'ndeki buluşmaya eşi Fügen Selvitopu'yla birlikte katılan Selvitopu, masaları tek tek dolaşarak kadınlara kırmızı karanfil armağan etti, iyi yıllar diledi.

Selvitopu, buluşmada, “Karabağlar Belediyesi olarak, sizlerin yanında olmaya gayret ediyoruz. Özellikle açtığımız semt merkezleriyle sizlerin dertlerine çare aramaya çalışıyoruz. Sizin sıkıntınız bizim de sıkıntımız” dedi.

Dört mahalleye hizmet verecek Çalıkuşu Semt Merkezi'nin de yakında açılacağını paylaşan Selvitopu, sözlerini, “Orada da kadınlarımızla buluşacak ve dertlerini dinleyeceğiz. Belediye, sizin belediyeniz. Bizler, belirli bir süreliğine bu emanet görevleri üstleniyoruz. Bunu da en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz” diyerek bitirdi.