Jair Bolsonaro koronavirüsü yendi

Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro’nun Covid-19 test sonucu açıklandı. Bolsonaro yaptırdığı dördüncü testin sonucunun negatif çıktığını sosyal medya adresinden duyurdu.Brezilya Devlet Ba...

DÜNYA 25.07.2020 - 17:59 25.07.2020 - 17:59 Dokuz8 Haber

Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro’nun Covid-19 test sonucu açıklandı. Bolsonaro yaptırdığı dördüncü testin sonucunun negatif çıktığını sosyal medya adresinden duyurdu.

Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro’nun yaptırdığı dördüncü ve son koronavirüs testi negatif çıktı. Korona virüsü atlatan Bolsonaro, Twitter hesabından haberi, “SARS-CoV-2 için RT-PCR testi: negatif. Herkese iyi günler” paylaşımı ile duyurdu

ÜÇÜNCÜ DE POZİTİFTİ

Brezilya Devlet Başkanı 7 Temmuz’da Covid-19’la enfekte olmuştu. Daha sonra Bolsonaro’nun 21 Temmuz’da yapılan üçüncü korona virüs testi de pozitif çıktı.

“İYİLEŞMESİNİ HİDROKSİKLOROKİNE BAĞLADI”

Devlet Başkanı Jair Bolsonaro ikametgahı Palacio de la Alvorada’da karantinada kaldı. İlk birkaç gün sağlık durumu iyi olan Bolsonarao  hafif semptomlar gösterdiği için hastaneye yatırılmadı. iyileşmesini; sağlık otoritelerinin Covid-19’a karşı etkili olmadığını ve ciddi yan etkilere neden olabileceğini vurgulamasına rağmen hidroksiklorokine bağladı.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@