İzmit'te vatandaşlar için inşaat izleme alanı yapıldı

İzmit'te bir firma şantiye sahasının etrafını kapattıktan sonra inşaat izlemek isteyenler için televizyon şeklinde 'şantiye izleme alanı' açtı.Bir alışveriş merkezi inşaatını üstlenen müteah...

TOPLUM & YAŞAM 15.07.2020 - 15:13 15.07.2020 - 15:13

İzmit'te bir firma şantiye sahasının etrafını kapattıktan sonra inşaat izlemek isteyenler için televizyon şeklinde 'şantiye izleme alanı' açtı.

Bir alışveriş merkezi inşaatını üstlenen müteahhit firma, yurttaşların rahatça inşaat izleyebilmesi için 'şantiye izleme alanı' oluşturdu.

"VALLA ÇOK MANTIKLI OLMUŞ"

İzmit Ömerağa Mahallesi İstiklal Caddesi üzerinde yapımı devam eden iş merkezi inşaatının etrafı paravanlarla kapatıldı. Müteahhit firma, paravan üzerine televizyon figürleri yerleştirerek, şantiye izleme alanları oluşturdu. Meraklı vatandaşlar paravanın yanına gelerek bu alanlardan şantiyede devam eden çalışmaları izleyebiliyor. İnşaatı izleyen vatandaşlardan olan Ahmet Gün, "Valla çok mantıklı. Gayet esprili olmuş. Şahsen, denk geldiği zaman ben de bakıyorum. Aynı zamanda iş makineleri oldukça merak uyandırıyor insanlarda, seyrediyorlar. Ben kendim de endüstriyel makinaları izlemeyi çok seviyorum açıkçası. İlk gördüğümde çok dikkatimi çekti. Orayı televizyon gibi yapmışlar. Çok esprili olmuş. Aslında tüm şantiyelere böyle yapabilirler. Bu tip şantiyeler, iş makineleri televizyonda olsa evlilik programlarından daha çok seyredilebilir" dedi.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@