İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nden yapılan açıklamaya göre; Kağıthane Terfi Merkezi’ndeki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yarın İstanbul’un 5 ilçesinde su kesintisi yapılacak.

İSKİ, Kağıthane Terfi Merkezi’nde yarın bakım ve onarım çalışmaları yapılacağını duyurdu. Buna göre; yarın 10:00 ile 15:00 saatleri arasında 5 saat süreyle 5 ilçeye su verilemeyecek.

Yarın su kesintisi yapılacak ilçe ve mahalleler şöyle:

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş Belediye Başkanı Akpolat: Merkeze gençleri koyduk Beşiktaş Belediye Başkanı Akpolat: Merkeze gençleri koyduk

KAĞITHANE

Emniyetevler, Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Harmantepe, Hürriyet, M. Akif Ersoy, Merkez, Nurtepe, Ortabayır Seyrantepe, Sultan Selim, Şirintepe, Talatpaşa, Telsizler, Yahya Kemal, Yeşilce, Çağlayan ve Çeliktepe mahalleleri.

EYÜPSULTAN

Alibeyköy, Göktürk, Güzeltepe, Mimar Sinan ve Mithat Paşa mahalleleri.

BEYOĞLU

Bostan, Bülbül, Cihangir, Fetihtepe, Gümüşsuyu, Hacı Ahmet Halıcıoğlu, Hüseyinağa, Kaptanpaşa, Katip Mustafa Keçeci Piri, Kılıç Ali Paşa, Kocatepe, Kulaksız, Piri Paşa, Sütlüce, Çukur, Örnektepe ve Şehit Muhtar mahalleleri.

BEŞİKTAŞ

Muradiye ve Vişnezade mahalleleri.

ŞİŞLİ

19 Mayıs, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Ergenekon, Feriköy, Fulya, Gülbahar, Halaskargazi, Halide Edip, Hürriyet, Kuştepe, Mecidiyeköy, Merkez, Meşrutiyet, Paşa, İnönü ve İzzetpaşa mahalleleri.