Çağrışanlılar, "Beton yığınına hayır" kampanyası ile topladıkları imzaları, belediyeye teslim etti Çağrışanlılar, "Beton yığınına hayır" kampanyası ile topladıkları imzaları, belediyeye teslim etti

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, afet bölgesinden gelerek ilçeye yerleşen depremzedeleri ziyaret etti. Başkan Türkyılmaz, “Dayanışma ağımızı büyütüyor, sevgiyle ürettiğimizi adilce bölüşüyoruz. Bir nebze olsun yüzünüzü güldürebilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Mudanya Belediyesi, sosyal sorumluluk projelerinden ‘Zeytin Dalı Birimi’ne kayıtlı bulunan depremzedelere eşyadan gıdaya her anlamda desteğini sürdürürken, Başkan Türkyılmaz da depremzedelerle bir araya gelerek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Depremden etkilenen vatandaşların yaralarının sarılması ve ihtiyaçların karşılanması için ilk günden itibaren büyük çaba harcadıklarını belirten Türkyılmaz, şunları söyledi:

“Deprem bölgesinden ilçemize gelmek isteyen birçok vatandaşımız bizlerle iletişime geçti. Bunun üzerine hiç vakit kaybetmeden geniş çaplı bir çalışma başlattık. Sizleri Mudanya’da en iyi şekilde misafir edebilmek için çabalıyoruz. Mudanya’da kimse kimsesiz kalmıyor, hiçbir çocuk yatağına aç girmiyor. Dayanışma ağımızı büyütüyor, sevgiyle ürettiğimizi adilce bölüşüyoruz. Bir nebze olsun yüzünüzü güldürebilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”