İBB’den 3 taksicinin öldüğü kavgaya karışan duraklara kilit

İstanbul Esenyurt'ta üç taksicinin ölümüyle sonuçlanan silahlı kavga sonrası mühürlenen dört taksi durağı zabıta ekipleri tarafından yerlerinden kaldırıldı.26 Eylül Cumartesi günü Esenyurt M...

GÜNDEM 30.09.2020 - 15:08 30.09.2020 - 15:08

İstanbul Esenyurt'ta üç taksicinin ölümüyle sonuçlanan silahlı kavga sonrası mühürlenen dört taksi durağı zabıta ekipleri tarafından yerlerinden kaldırıldı.

26 Eylül Cumartesi günü Esenyurt Meydanı’nda taksiciler arasında silahlı çatışma yaşanmış ve üç taksi sürücüsü hayatını kaybetmişti. Uzun zamandır süregelen taksi durakları arasındaki husumet ve yolcu kavgasının olaya neden olduğu öğrenilmişti.

KİMİNİ KALDIRDI KİMİNİ YIKTI

Olayla bağlantılı bulunan dört taksi durağı tespit edilmiş bu taksi durakları Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri tarafından mühürlenmişti.Bu sabah ise o taksi durakları hakkında yeni gelişme yaşandı. Dört taksi durağı için yıkım kararı alındı. Sabah saatlerinde taksi durakları önüne gelen zabıta ekipleri, polis eşliğinde kimi taksi durağını yerinden kaldırdı kimini ise yıktı.Polisin yoğun güvenlik önlemi aldığı taksi duraklarında, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri yıkım işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi.  

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@