İBB’de koronavirüs vaka sayısı artıyor: 471’e ulaştı

İBB sözcüsü Murat Ongun’un yaptığı açıklamaya göre, İBB’de çalışan 471 işçide koronavirüs tespit edildi ve bir işçi daha yaşamını yitirdi.İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) bünyesinde çalı...

GÜNDEM 14.04.2020 - 22:09 14.04.2020 - 22:09

İBB sözcüsü Murat Ongun’un yaptığı açıklamaya göre, İBB’de çalışan 471 işçide koronavirüs tespit edildi ve bir işçi daha yaşamını yitirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) bünyesinde çalışan 471 işçide, koronavirüs (Covid-19) tespit edildi. İBB’de çalışan bir işçinin daha yaşamını yitirdiği açıklandı.

BİR İŞÇİ DE HAYATINI KAYBETTİ

İBB Sözcüsü Murat Ongun, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada 471 çalışanda koronavirüs tespit edildiğini kaydetti. Kadir Kaya isimli İBB işçisinin de yaşamını yitirdiği bilgisini veren Ongun, baş sağlığı diledi.İBB sözcüsünün Twitter üzerinden yaptığı açıklama şu şekilde;"İBB bünyesinde Covid 19 testi pozitif çıkan çalışan sayımız 471'e yükselmiştir. İSTGÜVEN'de çalışan 35 yaşındaki Kadir Kaya'yı da ne yazık ki bugün kaybettik. Kendisine Allah'tan rahmet, yakınları, sevenleri ve tüm çalışma arkadaşlarımıza başsağlığı dileriz."

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@