Hatay baro başkanı gözaltına alındı

Baro düzenlemesine karşı Ankara'ya yürüyen baro başkanlarına birçok defa polisler müdahalede bulunmuştu. Baro başkanlarına yönelik polis müdahaleleri çok tepki çekerken bu defa ise polise kimliğin...

GÜNDEM 29.07.2020 - 23:14 29.07.2020 - 23:14

Baro düzenlemesine karşı Ankara'ya yürüyen baro başkanlarına birçok defa polisler müdahalede bulunmuştu. Baro başkanlarına yönelik polis müdahaleleri çok tepki çekerken bu defa ise polise kimliğini göstermek istemeyen Hatay Baro Başkanı Ekrem Dönmez gözaltına alındı.

Hatay'ın İskenderun ilçesinde akşam saatlerinde bir kafeteryada oturan Hatay Baro Başkanı Ekrem Dönmez, polislerce Genel Bilgi Taraması'na (GBT) maruz kaldı.https://twitter.com/dokuz8haber/status/1288588995593744393?s=20Mezopotamya Ajansı'nın haberine göre Dönmez’in, kimlik ibraz etmediği gerekçesiyle polislerce gözaltına alındığı bildirildi.

DÖNMEZ'İN SERBEST BIRAKILACAĞI ÖĞRENİLDİ

Polislere, "Kimlik sorma dayanağınız nedir?" diye soran Dönmez'in gözaltına alınarak, Şehit Haydar Polis Merkezi'ne götürüldüğü öğrenildi. Dönmez'in buradaki işlemlerinin ardından serbest bırakılacağı bildirildi.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@