Hastaneye kaldırılan Bülent Ersoy'un doktorundan açıklama

Türk Sanat Müziği'nin önemli isimlerinden biri olan Bülent Ersoy mide rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Doktoru Ersoy'un durumunun ciddi olmadığını ve birkaç gün içinde taburcu edileceğ...

KÜLTÜR & SANAT 17.09.2020 - 16:39 17.09.2020 - 16:39

Türk Sanat Müziği'nin önemli isimlerinden biri olan Bülent Ersoy mide rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Doktoru Ersoy'un durumunun ciddi olmadığını ve birkaç gün içinde taburcu edileceğini söyledi.

Ersoy'un, mide rahatsızlığı şikayetiyle başvurduğu İzmir'deki özel hastanede tedavi altına alındığı bildirildi.Gerçek Gündem'in haberine göre Medicana International İzmir Hastanesi Genel Müdürü Dr. Ulvi Ünal, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ersoy'un dün sabah mide rahatsızlığı nedeniyle hastanelerine başvurduğunu belirtti.

"HER ŞEY KONTROL ALTINDA"

Ünlü sanatçının hastanenin acil servisinden giriş yaptığını anlatan Ünal, şunları kaydetti:"Mide ülserinden bir kanaması vardı. Şu anda her şey kontrol altında. Bir iki ünite kan takviyesi yaptık. Şu anda dinleniyor. Destek tedavileri devam ediyor. Birkaç gün içerisinde taburcu edeceğiz. Kendisi çok iyi.Daha eskiden de ülser şikayeti varmış. Bu muhtemelen ona bağlı bir kanamaydı. Küçük bir kanamaydı. Şu anda hiçbir kanaması yok. Her şey normal. İlaç ve destek tedavisi görüyor.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@