Sanatçı Haluk Levent, başkanı olduğu AHBAP'ın Twitter hesabının çalındığını duyurdu. Hesabı çalanlar geri vermek için Levent'ten 25 bin lira istedi.

AHBAP Derneği’yle Türkiye’nin dört bir yanında ihtiyacı olanlara destek veren sanatçı Haluk Levent, AHBAP’ın resmi Twitter hesabının çalındığını duyurdu.

"Vay arkadaş! Sonunda bu da oldu. Haydi Ahbap sayfamız çalındı. Bir insan bu sayfayı nasıl çalar? Neden çalar? Bir de tweet atıp telefon numarası yazıyorlar . Bu sayfaya itibar etmeyelim ve bu sayfayı şikayet edelim. Sonra bizler sıfırdan tekrar açarız" ifadeleriyle paylaşım yapan Levent tepkisini "Nasıl kansız nasıl ahlak ve vicdan yoksunu insanların dönemine denk geldik. Hasta ailelere attıkları telefon numarasından biz Ahbaplara attıkları mesajla bakın. Gerçek ihtiyaç sahibi olsa ben veririm parasını ama bunlar net çete." sözleriyle gösterdi.

Demirtaş: Bana Öcalan’ın yerine geçme teklifi yapıldı, reddettim Demirtaş: Bana Öcalan’ın yerine geçme teklifi yapıldı, reddettim

Ekran görüntüsü 2022-10-04 084434

Twitter yetkililerine de seslenen Levent hesabın kapatılmasını istedi. Levent "Sevgili Twitter yetkilileri. Hackerlar yardım sayfamızı hacklemişler. Ve biz Ahbaplar’dan 25 bin TL para istiyorlar sayfayı geri vermek için. Hasta çocukların ailelerine DM den mesaj atıyorlar. Bu sayfayı kapatır mısınız lütfen." dedi.