Kumarhane işletmlecisi Halil Falyalı ve şoförü Murat Demirtaş'ın öldürülmesine ilişkin İstanbul’da gözaltına alınan 8 şüphelinin adliyeye sevk edildiği aktarıldı. 

Gözden kaçırmayın

Akşener, SADAT'ın kamp fotoğraflarını gördüm ciddiye alınması gereken bir durum bu Akşener, SADAT'ın kamp fotoğraflarını gördüm ciddiye alınması gereken bir durum bu

Kuzey Kıbrıs'ta kumarhane işletmlecisi Halil Falyalı ve şoförü Murat Demirtaş'ın öldürülmesine ilişkin soruşturmanın Türkiye ayağında gerçekleştirilen 3 ayrı operasyonda, cinayetle doğrudan ya da dolaylı bağlantılı oldukları belirtilerek gözaltına alınan 8 kişinin, emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Soruşturma kapsamında İstanbul’da gözaltına alınan ve ek sürelerle birlikte 12 gün boyunca işlemleri süren şüphelilerin, bu sabah Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edildiği kaydedildi.

NE OLMUŞTU?

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından soruşturmanın Türkiye ayağında 9 ve 17 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen 3 ayrı operasyonda, cinayetle doğrudan ya da dolaylı bağlantılı oldukları ileri sürülen 8 kişi gözaltına alınmıştı.

Gözaltına alınan şüpheliler arasında, Mustafa Söylemez ile Faysal Söylemez de bulunuyor.