Haber: Hülya Kılınç


İlçe başkanlığı önünde düzenlenen programa CHP Manisa İl Başkanı Ferdi Zeyrek, CHP Yunusemre İlçe Başkanı Mehmet Arslan, sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı. 
CHP İl Başkanı Ferdi Zeyrek, Manisa’da 24 Eylül’de yanan ışığın Özgür Özel’in CHP Genel Başkanlığıyla taçlandığını kaydetti. Zeyrek, hem Şehzadeler Belediyesi’ni hem de Manisa Büyükşehir Belediye’sini kazanacaklarını iddia etti. 


CHP Şehzadeler Belediye Başkan Aday Adayı Hakan Gürtunca, açıklama yapmadan önce yıllarca formasını terlettiği Manisa’nın önemli bir markası olan Manisaspor formasını giydi. Gürtunca, açıklamaya her kesimden insanların katıldığını ifade ederek katılan herkese teşekkür etti. 


Gürtunca, “Manisa’nın hizmetkarı olmak demek duvarlara değil gönüllere yazılmak demektir. Biz partimize, milletimize yürekten sevdalıyız. CHP olarak 14 Mayıs seçimlerinde Manisa’da oyunu en fazla artıran ilçe olduk. Bu başarıyı yerel seçimlerde birlikte taçlandırmak istiyoruz. Şehzadeler ilçesinde halkımızın yaşadığı her sorunu gündeme getirdik, onların sesi olduk. 4 yıl içinde güzel hizmetlere imza atarak halkımızın gönlüne girdik. Şimdi sorunlarımıza çözüm bulmak için CHP’den Şehzadeler Belediye Başkan aday adayı olduğumu açıklıyorum. 31 Martta Manolya Meydanında Şehzadeler Belediyesini ve Manisa Büyükşehir Belediyesi’ni kazanarak başarıyı kutlayacağız” dedi.