Güldür Güldür Show'da Berat Albayrak istifasına gönderme

Güldür Güldür Show'un 247'nci bölümündeki “İstifa” skecinde eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifasına yönelik göndermede bulunuldu.Skeçte ekonomi programında ekonomiyi övebil...

GÜNDEM 16.12.2020 - 13:51 16.12.2020 - 13:51

Güldür Güldür Show'un 247'nci bölümündeki “İstifa” skecinde eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifasına yönelik göndermede bulunuldu.

Skeçte ekonomi programında ekonomiyi övebildiği kadar öven katılımcıların telefonlarına gelen “istifa” haberi ile yaşadıkları şaşkınlık ve ortaya çıkan diyaloglar dikkat çekiyor. “İstifa” ile Berat Albayrak’ın sosyal medya üzerinden istifasına gönderme yapılıyor.Ekonomist rolünü canlandıran Onur Atilla’nın ekonomiyi öven açıklamalarına devam ederken “istifa” haberinin gelmesiyle ortaya koyduğu performans izleyenleri güldürürken, geçtiğimiz günlerde Berat Albayrak’ın Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile istifa etmesine gönderme yapıldı. Albayrak’ın istifasının ardından iktidarda süren sessizlik ve televizyonların saatlerce istifaya sessiz kalması tartışmalara neden olmuştu.

"LÜTFEN BİZDEN AYRILIN"

Skeçte programın sunucusu rolünü oynayan Alper Kul’un da "Sadece Ekonomi programı reklam arasına girecek. Lütfen bizden ayrılın" sözleri ile istifadan sonra program konuklarının ve sunucunun ekonomi hakkında konuşmak istememesi ise dikkat çekti.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST