Gökhan Özoğuz: İbrahim Gökçek'in taleplerine kulak verin

Sanatçı Gökhan Özoğuz, ölüm orucunda olan Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek için "Taleplerine kulak verin" çağrısında bulundu.Sanatçı Gökhan Özoğuz, ölüm orucunda olan Grup Yorum’un bass gitar...

GÜNDEM 10.04.2020 - 16:11 10.04.2020 - 16:11

Sanatçı Gökhan Özoğuz, ölüm orucunda olan Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek için "Taleplerine kulak verin" çağrısında bulundu.

Sanatçı Gökhan Özoğuz, ölüm orucunda olan Grup Yorum’un bass gitaristi İbrahim Gökçek için çağrıda bulundu. Özoğuz, İbrahim Gökçek'in taleplerini kulak verilmesi gerektiğini belirtti.

"İBRAHİM GÖKÇEK'E KULAK VERİN"

Özoğuz, İbrahim Gökçek’in taleplerinin karşılanması için Twitter hesabından yetkililere şu çağrıda bulundu:"Türkiyenin en önemli müzik gruplarından Grup Yorum’un bass gitaristi İbrahim Gökçek 297 gündür ölüm orucunda yaşam mücadelesi veriyor! Kulak vermeliyiz! Grup yorum halkın sesidir!"

"HALKIN HER SINIFI KENDİNİ İFADE ETMEKTE ÖZGÜRDÜR"

Özoğuz, Helin Bölek’in vefat etmesinin ardından da, “Halkın her sınıfı kendini ifade etmekte özgürdür! Halkın sesi olan Grup Yorum’un konserlerindeki yasak kalkmalıdır! Sanat hür olmalıdır” mesajını paylaşmıştı.https://twitter.com/gokhanozoguz/status/1248455434005925888

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST