Giresun Valisi Enver Ünlü, Bulancak ilçesinde derede cansız bedeni bulunan 7 yaşındaki İkranur Tirsi ile ilgili açıklama yaptı.Giresun Valisi Enver Ünlü, Bulancak ilçesinde derede cansız bed...

Giresun Valisi Enver Ünlü, Bulancak ilçesinde derede cansız bedeni bulunan 7 yaşındaki İkranur Tirsi ile ilgili açıklama yaptı.

Giresun Valisi Enver Ünlü, Bulancak ilçesinde derede cansız bedeni bulunan 7 yaşındaki İkranur Tirsi ile ilgili olarak  ''Şu anda ilk bulgulara göre herhangi bir cinsel istismar, cinayet vesaireden söz etmemiz mümkün değil. Bu bilgileri şimdilik paylaşabilirim sizinle ama tabii kesin sonucu Adli Tıp Kurumunun vereceği kati yazılı rapor belirleyecek" dedi.

Gözden kaçırmayın

İmamoğlu, üniversiteli gençlerle buluştu: Bir yıl daha dikkatli olun İmamoğlu, üniversiteli gençlerle buluştu: Bir yıl daha dikkatli olun

NE OLMUŞTU?

Giresun’un Bulancak ilçesine bağlı İcilli köyünde, cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaşlara bakmaya giden ve kaybolduktan 3 gün sonra derede cansız bedenine ulaşılan İkranur Tirsi’nin ölümüyle ilgili cinayet şüphesi üzerine çok yönlü soruşturma sürdürülüyor.