Ankara Büyükşehir Belediyesi 30 Ağustos'u Gençlik Parkı'nda düzenlenecek konser ile kutluyor. Kırmızı "Kırmızı Beyaz Giy Gel" denilen etkinlikte CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu da bir konuşma yapacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl dönümünü önemli bir konser ve etkinlik programı ile kutluyor. Bu akşam saat 19.00'da Gençlik Parkı'nda başlayacak kutlamaya Bengü'nün yanı sıra özel bir program ile Sunay Akın da katılacak. "Atatürk ve Zafer" konulu bir de fotoğraf sergisinin açılacağı konsere, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katılarak bir konuşma yapacak. "Kırmızı Beyaz Giy Gel. Zafere Ortak Ol" konseptiyle hazırlanan etkinlik programında yarın ise Vedat Dalokay Parkı'nda Sabahat Akkiraz konseri var. 

Gözden kaçırmayın

Elleriyle yaptığı ahır AKP'li Kestel Belediyesi tarafından yıkılmasına tepki gösterdi, gözaltına alındı Elleriyle yaptığı ahır AKP'li Kestel Belediyesi tarafından yıkılmasına tepki gösterdi, gözaltına alındı

"KIRMIZI BEYAZ KIYAFET GİYİP GELİN"

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "30 Ağustos Zafer Bayramımızın sevincini gelin birlikte yaşayalım" çağrısı yaparak, yurttaşlardan etkinliklere kırmızı beyaz kıyafet giyerek katılmalarını istedi. Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikler ABB TV ve Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak da izlenebilecek.